piątek, 1 lipca 2016

Pomorskie inspiracje

Witam:)
Dziś przegląd pomorskich inspiracji,czyli kilka wybranych prac z Waszych - pomorskich blogów.Kochani, jesteście wspaniali - tworzycie piękne rzeczy i robicie to z pasją :) Odwiedzanie Waszych blogów to prawdziwa przyjemność! Pokażę Wam teraz zaledwie kilka prac z tych,które szczególnie mnie zauroczyły :
Gratuluję Wam talentu i pasji:)
pozdrawiam
4 komentarze:

  1. Bardzo się cieszę, że praca z mojego bloga tak się spodobała. Kuferek faktycznie jest piękny, a na żywo wygląda jeszcze piękniej. Niestety, tym razem, nie jest to moja praca. Ten kuferek został wykonany przez Iwonę Babską, która prowadzi bloga fabryczkahandmade.blogspot.com, a ja wygrałam go w candy organizowanym przez Iwonę, napisałam o tym prezentując kuferek. Pozdrawiam serdecznie. Jola :))).

    OdpowiedzUsuń
  2. Pozdrawiam całe Pomorze Craftuje. Miło że moja praca została zauważona. Uczę się i próbuję wykonywać trochę zapomnianą i mało popularną technikę rękodzieła koronkę siatkową zwaną też filetem. Zgłębiam ją z różnym skutkiem wyniku końcowego, ale nie poddaję się :) Tym bardziej cieszy mnie że moja praca mogła się spodobać. Pozdrawiam jeszcze raz i dziękuję, że jesteście bo Wasz blog przedstawia ciekawych ludzi z pasjami o których nie miałam zielonego pojęcia i jakoś tak te rękodzieła "omijałam". Teraz do Was często zaglądam. Monia

    OdpowiedzUsuń
  3. Jestem bardzo mile zaskoczona, że zostałam dostrzeżona i wyróżniona :-) Dziękuję!

    OdpowiedzUsuń

dziękujemy, że jesteś z nami :) - DT PC

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...