O nas :)

Witajcie w miejscu, które zostało stworzone specjalnie
dla wszystkich fantastycznych craftujących osóbek z Pomorza:)

Jeśli skrapujecie, szydełkujecie, szyjecie, filcujecie, zdobicie metodą decoupage, tworzycie biżuterię czy zajmujecie się jakąkolwiek inną metodą rękodzieła to trafiliście w miejsce, które ułatwi Wam kontakty oraz spotkania na żywo!

Znajdzieicie tu bazę Craftujących Osób z regionu Pomorskiego. Wystarczy w zakładce "Baza Pomorskich Crafterek'' wpisać w komentarzu adres swojego bloga lub podać stronę internetową - my dopiszemy ją do listy. Pozwoli to Wam na poznanie innych craftujących osóbek  z Waszych miejscowości, które być może mieszkają za rogiem :) A nam umożliwi kontakt za Wami :D

UWAGA! Jeśli nie posiadacie ani bloga ani strony internetowej to napiszcie do nas maila, umieścimy Wasze dane i jakiś kontakt (np. nick i nr tel lub e-mail) pod odpowiednią miejscowością.

Będziemy tutaj także umieszczać informacje o spotkaniach w większym gronie, warsztatach, a także znajdziecie tu wyzwania i inspiracje :) Mamy nadzieję, że będziecie tutaj zaglądać! Czujcie się tu jak u siebie :)

WAŻNE! Jeśli prowadzisz warsztaty czy szkolenia z jakichkolwiek dziedzin rękodzieła to napisz do nas, umieścimy informację na blogu!


pomorzecraftuje@gmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...