czwartek, 30 czerwca 2016

Wyzwanie z Ustronnym Babińcem #5 - "Uff, jak gorąco!"

Witajcie wieczorową porą :)

Po pewnych zawirowaniach na naszym blogu, wracamy do Was z wyzwaniami prowadzonymi wspólnie z Ustronnym Babińcem. Tym razem, zgodnie z tym, co się dzieje za oknami, temat naszej zabawy brzmi: "Uff, jak gorąco!" :)


Nagrodą w wyzwaniu jest bon na 50 zł, sponsorowany przez naszego partnera, Ustronny Babiniec! :)A teraz zobaczcie jakie prace przygotowały nasze projektantki:

Manhi wyczarowała z koralików uroczy wiatraczek, w sam raz na ochłodę :)Mamy nadzieję, że mimo upałów (a może właśnie na przekór im :)) Wasza wena pozwoli nam cieszyć się mnóstwem pięknych i pomysłowych prac. 

Zasady wyzwania:
1. Na wyzwanie przygotowujemy prace nowe, nie publikowane przed dniem rozpoczęcia wyzwania.
2. Prace powinny być podlinkowane za pomocą "żaby" (podajemy link do posta z pracą na wyzwanie, nie do całego bloga lub link do konkretnej pracy na Waszym profilu na Facebooku, nie do całego profilu).
3. Umieszczamy banerek wyzwania na blogu, wraz z aktywnym linkiem do wyzwaniowego posta. Na profilu na Facebooku, w opisie zdjęcia zgłaszane pracy umieszczamy link do naszego wyzwania.
4. Prace powinny nawiązywać do tematu wyzwania i być sfotografowane na dłoni by ukazać ich wielkość.
5. Na przygotowanie prac macie czas do 29 lipca 2016 do północy.

UWAGA! Cenimy Waszą pracę, twórcze zaangażowanie i chęć podzielenia się z nami swoim rękodziełem. Dlatego nie usuwamy z listy zgłoszeń prac, które nie spełniają wyzwaniowych wymagań. Jednak zaznaczamy, iż przygotowane niezgodnie z wytycznymi prace nie będą brane pod uwagę przy głosowaniu ani przy przydzielaniu ewentualnych nagród. Bardzo prosimy więc o zwrócenie na to uwagi.

Pozdrawiam Was ciepło,

1 komentarz:

  1. Ciężko było znaleźć inspirację gdy pogoda nas w Trójmieście nie rozpieszcza, ale w końcu się udało ^^
    Pozdrawiam serdecznie i dzięki za super wyzwanie!

    OdpowiedzUsuń

dziękujemy, że jesteś z nami :) - DT PC

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...