piątek, 20 listopada 2015

Wyzwanie "Zainspiruj Się" #15 - Pierniczki

Witajcie w ten pochmurny dzień.

Za oknem szaruga i deszcz, ale u nas w domu zapachniało już Świętami (u niektórych to nawet dosłownie ;)) Na poprawę nastroju przygotowałyśmy dla Was wyzwanie o tematyce:

Pierniczki


Zobaczcie jakie prace przygotowały dla Was nasze projektantki :)


Artnova zapakowała prezent inspirując się Katarzynkami:EmiLia zrobiła przepięknej urody choinkę z piernikowych gwiazdek:Manhi zrobiła sutaszowe kolczyki w odcieniach piernikowych...oraz wraz z córką upiekła i udekorowała piernikowe ciasteczka :)Szaneta przygotowała tag z piernikowym ludkiem :)A ja, Joanna, zrobiłam domek z piernika na szydełku :)Ciekawe jesteśmy jakie piernikowe prace Wy przygotujecie? :) Zapraszamy Was serdecznie do zabawy, a dla zwycięzcy wyzwania przygotowałyśmy atrakcyjną nagrodę - bon na 50 złotych do sklepu OnyxArt!


Zanim przygotujecie własne prace, uważnie przeczytajcie zasady naszych wyzwań:
1. Na wyzwanie przygotowujemy prace nowe, nie publikowane przed dniem rozpoczęcia wyzwania. Można zgłosić dowolną liczbę prac.
2. Prace powinny być podlinkowane za pomocą "żaby" (podajemy link do posta z pracą na wyzwanie, nie do całego bloga lub link do konkretnej pracy na Waszym profilu na Facebooku, nie do całego profilu).
3. Umieszczamy banerek wyzwania na blogu, wraz z aktywnym linkiem do wyzwaniowego posta. Na profilu na Facebooku, w opisie zdjęcia zgłaszanej pracy umieszczamy link do naszego wyzwania.
4. Na przygotowanie prac macie czas do 19 grudnia 2015 do północy.


UWAGA! Cenimy Waszą pracę, twórcze zaangażowanie i chęć podzielenia się z nami swoim rękodziełem. Dlatego nie usuwamy z listy zgłoszeń prac, które nie spełniają wyzwaniowych wymagań. Jednak zaznaczamy, iż przygotowane niezgodnie z wytycznymi prace nie będą brane pod uwagę przy głosowaniu ani przy przydzielaniu ewentualnych nagród. Bardzo prosimy więc o zwrócenie na to uwagi.

Dobrej zabawy!

2 komentarze:

dziękujemy, że jesteś z nami :) - DT PC

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...