niedziela, 10 kwietnia 2016

Urodzinowe Wyzwanie Specjalne - Pomorze

Witajcie!

Urodziny naszego bloga już za trzy dni, mamy więc dla Was dzisiaj Urodzinowe Wyzwanie Specjalne! Zabawa jest prosta: należy przygotować pracę związaną w jakiś sposób z szeroko pojętym regionem Pomorza w Polsce. Może to być praca nawiązująca do Waszego miejsca zamieszkania, miasta odwiedzonego w ostatnim czasie czy ulubionej wakacyjnej miejscówki nad naszym polskim morzem :) Pamiętajcie tylko, że Pomorze to bardzo bogaty region, nie tylko plaża i woda, ale także Kaszuby, Kociewie, piękne zabytkowe miasta jak Gdańsk, Szczecin, Toruń czy nowoczesne jak Gdynia :) Pomyślcie chwilkę i... do dzieła!Specjalne wyzwanie wymaga oczywiście specjalnych nagród! Tym razem wszystkie 3 miejsca je otrzymają, a jest o co walczyć - zobaczcie sami:

Nagrodą dla zwycięzcy wyzwania będzie bon na 100 złotych, ufundowany przez Ustronny Babiniec, do wykorzystania w wybranym przez siebie craftowym sklepie internetowym w Polsce!Nagrodą za zajęcie drugiego miejsca będzie bon na 50 złotych do wykorzystania w sklepie Rapakivi!Nagrodą za zajęcie trzeciego miejsca będzie komplet pianek foamiran ufundowany przez sklep DecoHobby!Na zgłoszenie swoich prac macie tradycyjnie miesiąc (do 9 maja 2016). Zwróćcie także uwagę na nasz regulamin, gdyż tym razem są w nim dodatkowe punkty do spełnienia :)

REGULAMIN URODZINOWEGO WYZWANIA SPECJALNEGO:
1. Na wyzwanie przygotowujemy prace nowe, nie publikowane przed dniem rozpoczęcia wyzwania.
2. Prace powinny być podlinkowane za pomocą "żaby" (podajemy link do posta z pracą na wyzwanie, nie do całego bloga lub link do konkretnej pracy na Waszym profilu na Facebooku, nie do całego profilu).
3. Umieszczamy banerek wyzwania na blogu, wraz z aktywnym linkiem do wyzwaniowego posta. Na profilu na Facebooku, w opisie zdjęcia zgłaszane pracy umieszczamy link do naszego wyzwania.
4. Dodatkowo w poście/pasku bocznym należy umieścić banerek naszego głównego sponsora Ustronnego Babińca, wraz z linkiem do ich strony oraz hasłem "Ustronny Babiniec - tutaj craftuje całe Pomorze!" :)
5. Na przygotowanie prac macie czas do 9 maja 2016 do północy.

UWAGA! Cenimy Waszą pracę, twórcze zaangażowanie i chęć podzielenia się z nami swoim rękodziełem. Dlatego nie usuwamy z listy zgłoszeń prac, które nie spełniają wyzwaniowych wymagań. Jednak zaznaczamy, iż przygotowane niezgodnie z wytycznymi prace nie będą brane pod uwagę przy głosowaniu ani przy przydzielaniu ewentualnych nagród. Bardzo prosimy więc o zwrócenie na to uwagi.


A teraz usiądźcie wygodnie i zobaczcie co przygotowały dla Was nasze projektantki :)


EmiLia wykonała iście morską potrójną bransoletkę: Kathinna (nasz najnowszy nabytek! ;)) upiekła dla Was morskie ciasteczko :)


Manhi swoimi kolczykami pokazała, że pochodzi z Gdyni ;) Szaneta inspiruje wakacyjnymi wspomnieniamiA ja, Joanna, przygotowałam szklany wisior inspirowany kolorystyką haftów kaszubskich
Z twórczym pozdrowieniem :)


2 komentarze:

  1. Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin Kochani :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Szukasz firmy, która ma szeroką wiedzę o pompach głębinowych? Sprawdź title="pompy">www.pompy-pomorze.pl- znacie? Podobno mają doskonałem pompy głębinowe!

    OdpowiedzUsuń

dziękujemy, że jesteś z nami :) - DT PC

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...