wtorek, 20 października 2015

Żyj kolorowo! 15

Witajcie kochani na moim pierwszym pomorskim wyzwaniu.
Wybierając kolorki kierowałam się swoimi upodobaniami. Kocham szarości, czernie i dosłownie wszystkie pastele , a poza tym uwielbiam jeździć na rowerze dlatego też taki banerek wyzwania.


Kolorki cudne, prawda?


Wyzwanie bardzo prościutkie. Przygotowujecie pracę według palety kolorów. Dopuszczalne są tylko kolory z palety i minimum trzy z podanych, oraz biały, szary i czarny w małych ilościach. Tutaj szary i czarny jest w palecie.

Już nie mogę się doczekać waszych prac.

 Nagroda: podwójny zestaw papierów z najnowszej kolekcji Rapakivi - Jolly&Bright
A oto co nasze projektantki przygotowały, aby Was zainspirować.


Szaneta  przygotowała cudowny czekoladownik
joanka z.-stworzyła uroczą makramową bransoletkę
 Manhi   przygotowała koralikowy naszyjnik z naturalnym kamieniemEmiLia przygotowała bransoletkę z modułów koralikowych.Zanim przygotujecie własne prace, uważnie przeczytajcie zasady naszych wyzwań:
1. Na wyzwanie przygotowujemy prace nowe, nie publikowane przed dniem rozpoczęcia wyzwania. Można zgłosić dowolną liczbę prac.
2. Prace powinny być podlinkowane za pomocą "żaby" (podajemy link do posta z pracą na wyzwanie, nie do całego bloga lub link do konkretnej pracy na Waszym profilu na Facebooku, nie do całego profilu).
3. Umieszczamy banerek wyzwania na blogu, wraz z aktywnym linkiem do wyzwaniowego posta. Na profilu na Facebooku, w opisie zdjęcia zgłaszane pracy umieszczamy link do naszego wyzwania.
4. Na przygotowanie prac macie czas do 19 listopada 2015 do północy.

UWAGA! Cenimy Waszą pracę, twórcze zaangażowanie i chęć podzielenia się z nami swoim rękodziełem. Dlatego nie usuwamy z listy zgłoszeń prac, które nie spełniają wyzwaniowych wymagań. Jednak zaznaczamy, iż przygotowane niezgodnie z wytycznymi prace nie będą brane pod uwagę przy głosowaniu ani przy przydzielaniu ewentualnych nagród. Bardzo prosimy więc o zwrócenie na to uwagi.

Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy !  :)
2 komentarze:

  1. Jaki jest ostatni kolorek? Logo zasłania i mało widać :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Witam. Wkleiłam pełną paletę barw pod banerkiem, żeby nie było wątpliwości odnośnie kolorów :) Zapraszamy zatem do wzięcia udziału w wyzwaniu! :)

      Usuń

dziękujemy, że jesteś z nami :) - DT PC

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...