piątek, 30 października 2015

Wyzwanie z Babińcem #2 - Cała JA

Dziękuję za liczny udział w naszym pierwszym wyzwaniu, teraz czas na kolejne Ustronny Babiniec to miejsce niezwykłe i klimatyczne. W imieniu Natalii zapraszam was do odkrycia najgłębszych zakamarków swojej duszy. Temat dzisiejszego wyzwania?

CAŁA JA


Należy przygotować maleńką pracę, mieszczącą się w dłoni. Interpretacja tematu jest dowolna.

Nagrodą, którą przygotowała dla Was Natka jest wyjątkowo atrakcyjna: bon na zakupy o wartości 50 zł w sklepie Creativehobby.A poniżej interpretacje naszego zespołu :)

W Ustronnym Babińcu tym razem pracę przygotowała Mama Jadwiga. Na nasze wspólne wyzwanie uszyła piękną laleczkę - romantyczną i uroczą jak ona sama :) Poza tym Mama Jadwiga uwielbia pleść włosy, kocha motyw kwiatowy i prawie każdego dnia tworzy takie piękne laleczki :)Joanna przygotowała bajeczne kolczyki. Przy tej "okazji" Joanna postanowiła zrobić kolczyki dla siebie, bo od dawna się do tego przymierzała, a same wiecie jak jest - nigdy nie ma czasu i "szewc bez butów chodzi" (albo kolczyków...). A kto ją zna, ten wie, że nosi praktycznie tylko dwa kolory - turkus i granat... ;)Szaneta zrobiła aż dwie prace! Tag w jej ulubionych kolorach - zmiksowany lazur z zielenią, a do tego w jej klimacie - romantycznym...a także podkładki, oczywiście romantyczne i oczywiście vintage ;)Wielką miłością EmiLii są sówki. Stąd i kolczyki o tym kształcie :)A poniżej moja miłość do Craftowania :))


Cała Ja.
 Pokażcie nam jakie jesteście 
Uważnie się przyjrzymy :)

1. Na wyzwanie przygotowujemy prace nowe, nie publikowane przed dniem rozpoczęcia wyzwania.
2. Prace powinny być podlinkowane za pomocą "żaby" (podajemy link do posta z pracą na wyzwanie, nie do całego bloga
 lub link do konkretnej pracy na Waszym profilu na Facebooku, nie do całego profilu).
3. Umieszczamy banerek wyzwania na blogu, wraz z aktywnym linkiem do wyzwaniowego posta. Na profilu na Facebooku, w opisie zdjęcia zgłaszane pracy umieszczamy link do naszego wyzwania.
4. Prace powinny nawiązywać do tematu wyzwania i być sfotografowane na dłoni by ukazać ich wielkość.
5. Na przygotowanie prac macie czas do 29 listopada 2015 do północy.

UWAGA! Cenimy Waszą pracę, twórcze zaangażowanie i chęć podzielenia się z nami swoim rękodziełem. Dlatego nie usuwamy z listy zgłoszeń prac, które nie spełniają wyzwaniowych wymagań. Jednak zaznaczamy, iż przygotowane niezgodnie z wytycznymi prace nie będą brane pod uwagę przy głosowaniu ani przy przydzielaniu ewentualnych nagród. Bardzo prosimy więc o zwrócenie na to uwagi.

Powodzenia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękujemy, że jesteś z nami :) - DT PC

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...