czwartek, 1 stycznia 2015

WYZWANIE SPECJALNE - "Noworoczne postanowienie"

1 stycznia to dzień, w którym prawie każdemu z nas przychodzi do głowy jakieś postanowienie. Nie inaczej jest w naszym przypadku - cały nasz Design Team postanowił w tym roku reaktywować, a także rozszerzyć działalność naszego bloga. W związku z tym prosimy Was o wsparcie i dużą dawkę motywacji, a nic tak nie motywuje, jak widok Waszych prac :)

Miło mi zatem ogłosić nasze pierwsze w tym roku wyzwanie - "Noworoczne Postanowienie"Czekamy na prace, które związane są z Waszymi postanowieniami noworocznymi na 2015. Dołączcie także krótki opis swojego postanowienia :)

Na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia 2015. Wyniki ogłosimy na początku lutego. Osoba, która wygra wyzwanie, otrzyma szklany drobiazg mojego autorstwa :D


A teraz już czas na prace naszego zespołu.


Artnova przygotowała notes na ważne daty, o których chciałaby w tym roku pamiętać.EmiLia stworzyła uroczy komplet biżuterii z babeczkami - w 2015 ma zamiar jeść mniej słodyczy, gdy najdzie ją ochota, będzie tworzyć koralikowe słodkości (zamiast je podjadać :)).Ivy ma jedno jedyne postanowienie noworoczne - myśleć pozytywnie, bo chca patrzeć z optymizmem na nadchodzący rok, z wiarą, że będzie lepszy (duuużo lepszy) od poprzedniego. A jej praca to ramka - przypominacz... na wszelki wypadek, gdyby dopadła ją chandra ;)Rudolph zrobiła noworoczny kalendarz, by w końcu uporządkować wszelkie noworoczne (i nie tylko) zobowiązania :)A ja przygotowałam szydełkową poduszkę - szydełkowanie to sztuka, której podstawy niedawno opanowałam. W nadchodzącym roku chciałabym nauczyć się nowych wzorów i ściegów :)

Zdjęcie autorstwa nowej właścicielki poduszki - Ani ;)

Zapraszamy Was do zabawy!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękujemy, że jesteś z nami :) - DT PC

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...