sobota, 30 listopada 2013

TRÓJMIASTO SZYJE - relacja ze spotkania :)

Wczoraj po raz pierwszy spotkałyśmy się w sobotę, a nie jak dotąd w poniedziałek. Miałyśmy nadzieję, że wolny dzień pozwoli większej liczbie osób dołączyć - dotarło nas sześć.


Spotkanie było ważne i potrzebne - zakończyłyśmy pewien rozdział naszej Trójmiejsko Szyjącej inicjatywy - akcji "Hospicjum" - dokończyłyśmy wszystkie maskotki, te co trzeba odpowiednio wzmocniłyśmy, by nie zrobiły maluchom przykrego psikusa, uszyłyśmy wspólnymi siłami serduszka-zawieszki.

Pięknie się prezentują nasze uszytki - te które powstały na miejscu oraz doniesione przez Was do Deco Hobby. Mamy nadzieję, że znajdą kochających małych przyjaciół i spowodują kilka uśmiechów! Otwarcie Dziecięcego Hospicjum już 2 grudnia - mamy nadzieję dostarczyć maskotki, by od początku zarażały dobrą energią, którą w nich zamknęłyśmy!


Podsumowanie Akcji HOSPICJUM w dłuższej relacji niebawem - ale to nie koniec naszych spotkań! Zdążyłyśmy się polubić, przekonać, że jest to fantastyczna forma spędzenia wolnej chwili i odskocznia od codziennego pędu. Dlatego na kolejnym spotkaniu, które odbędzie się w styczniu/lutym uszyjemy coś dla siebie, do domu itp. W nagrodę trochę, bo chyba zasłużyłyśmy? 

/Relacja Agnieszka Nowicka "Lilki Szpilki"/

Tu znajdziecie zdjęcia z tego i z poprzednich spotkań ---> klik ... i tu ---> klik ... 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękujemy, że jesteś z nami :) - DT PC

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...