poniedziałek, 30 maja 2016

Wyzwanie "Zainspiruj się" #18 - Jedziemy na piknik!

Dobry wieczór,
Przygotowałyśmy dla Was kolejne wyzwanie z serii "Zainspiruj się", tym razem korzystamy z pięknej pogody i "Jedziemy na piknik"! :)


Gotowi? To jedziemy :)

Na piknikowym koszu Manhi usiadła natrętna, ale i piękna koralikowa mucha ;)A ja Kathinna w moim koszu piknikowym umieściłam ozdobione lukrem ciasteczka w iście piknikowym stylu, z kocykiem w kratkę, mrówkami, motylkami pięknymi widokami i słodkościami w koszyku :)

Serdecznie zapraszamy do zabawy i już nie mogę się doczekać Waszych prac!

Zanim jednak przygotujecie własne prace, uważnie przeczytajcie zasady naszych wyzwań:
1. Na wyzwanie przygotowujemy prace nowe, nie publikowane przed dniem rozpoczęcia wyzwania. Można zgłosić dowolną liczbę prac.
2. Prace powinny być podlinkowane za pomocą "żaby" (podajemy link do posta z pracą na wyzwanie, nie do całego bloga lub link do konkretnej pracy na Waszym profilu na Facebooku, nie do całego profilu).
3. Umieszczamy banerek wyzwania na blogu, wraz z aktywnym linkiem do wyzwaniowego posta. Na profilu na Facebooku, w opisie zdjęcia zgłaszanej pracy umieszczamy link do naszego wyzwania.
4. Na przygotowanie prac macie czas do 29.06.2016 do północy.


UWAGA! Cenimy Waszą pracę, twórcze zaangażowanie i chęć podzielenia się z nami swoim rękodziełem. Dlatego nie usuwamy z listy zgłoszeń prac, które nie spełniają wyzwaniowych wymagań. Jednak zaznaczamy, iż przygotowane niezgodnie z wytycznymi prace nie będą brane pod uwagę przy głosowaniu ani przy przydzielaniu ewentualnych nagród. Bardzo prosimy więc o zwrócenie na to uwagi.
No to... do dzieła! :)


3 komentarze:

 1. Mucha świetna :D A ciastka w moim przypadku nie przetrwałyby do chwili uwiecznienia na zdjęciach, a co dopiero zabrać je na piknik :D Om nom nom!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha, czekamy zatem na Twoją piknikową pracę, którą uda się na piknik zabrać :)

   Usuń
 2. Are you looking for free Twitter Re-tweets?
  Did you know you can get these AUTOMATICALLY AND TOTALLY FREE by registering on Like 4 Like?

  OdpowiedzUsuń

dziękujemy, że jesteś z nami :) - DT PC

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...