czwartek, 10 marca 2016

Wyzwanie Gościa PC - "Wesoły szary"

W tym miesiącu gościmy u siebie Małgorzatę Szutko z koszalińskiej Pracowni Niebanalnie Kreatywnej. O naszym Gościu i wyjątkowym miejscu, które stworzyła, możecie przeczytać w wywiadzie ---> klik, klik. Zachęcam gorąco :)

A już dziś razem z Małgorzatą zapraszamy na stworzone przez Nią wyzwanie. 


Wytyczne Małgorzaty:

Temat wyzwania, który proponuję to "Wesoły szary", żeby pokazać, że szary nie bywa smutny ;) 
Wytyczne do wyzwania : kolory szary, srebrny, biały, czarny oraz dowolny jeden wybrany kolor (np.różowy czy zielony ) + dodatkowo minimum jeden element metalowy.

Dla przypomnienia, poniżej znajdziecie ogólne zasady obowiązujące w naszych zabawach:

1. Na wyzwanie przygotowujemy prace nowe, nie publikowane przed dniem rozpoczęcia wyzwania.
2. Prace powinny być podlinkowane za pomocą "żaby" (podajemy link do posta z pracą na wyzwanie, nie do całego bloga lub link do konkretnej pracy na Waszym profilu na Facebooku, nie do całego profilu).
3. Umieszczamy banerek wyzwania na blogu, wraz z aktywnym linkiem do wyzwaniowego posta. Na profilu na Facebooku, w opisie zdjęcia zgłaszane pracy umieszczamy link do naszego wyzwania.
4. Prace powinny nawiązywać do tematu wyzwania i być zgodne z podanymi wytycznymi.
5. Na przygotowanie prac macie czas do  9 kwietnia 2016 r. do północy.

UWAGA! Cenimy Waszą pracę, twórcze zaangażowanie i chęć podzielenia się z nami swoim rękodziełem. Dlatego nie usuwamy z listy zgłoszeń prac, które nie spełniają wyzwaniowych wymagań. Jednak zaznaczamy, iż przygotowane niezgodnie z wytycznymi prace nie będą brane pod uwagę przy głosowaniu ani przy przydzielaniu ewentualnych nagród. Bardzo prosimy więc o zwrócenie na to uwagi.

Zanim zabierzecie się za przygotowanie swoich wesołych i szarych prac, zobaczcie, co stworzyły nasze zdolne Dziewczyny :)

Manhi połączyła szarości z niebieskim tworząc elegancki wisior:


Szaneta przygotowała szaro-srebrzyste steampunkowe pudełko:


Emi Lia stworzyła komplet bransoletek:Dla zwycięzcy zabawy Małgorzata przygotowała wyjątkową nagrodę - ręcznie wykonany notes z logo Pracowni Niebanalnie Kreatywnej (edycja bardzo limitowana :)) i aż 30% rabatu na wybrane warsztaty w Pracowni!


Zapraszamy do zabawy :)

Pozdrawiam serdecznie,
1 komentarz:

dziękujemy, że jesteś z nami :) - DT PC

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...