czwartek, 10 grudnia 2015

Wyzwanie z Babińcem # 3 "ale bombaaa"

Przedświąteczny "zabiegany czas". Wiemy jednak, że umiecie nim tak gospodarować by pięknie przyozdobić dom. Zachęcam Was do podjęcia kolejnego wyzwania z Babińcem
Temat: "ale bombaaa" niesie wiele możliwości. Przygotujcie ozdobę choinkową mieszczącą się w dłoni.Ustronny Babiniec  jak zawsze przygotował super nagrodę w postaci bonu o wartości 50 zł


Poniżej nasze interpretacje:

Natka - pełne blasku i świątecznej, złotej nuty choinkowe serceJoanna - szydełkowa, delikatna gwiazdkaSzaneta - tekturowe serduszko pachnące pomarańczamiArtnova - papierowa gwiazdka 3D z malutkimi perełkamiNa wyzwanie przygotowujemy prace nowe, nie publikowane przed dniem rozpoczęcia wyzwania.
2. Prace powinny być podlinkowane za pomocą "żaby" (podajemy link do posta z pracą na wyzwanie, nie do całego bloga lub link do konkretnej pracy na Waszym profilu na Facebooku, nie do całego profilu).
3. Umieszczamy banerek wyzwania na blogu, wraz z aktywnym linkiem do wyzwaniowego posta. Na profilu na Facebooku, w opisie zdjęcia zgłaszane pracy umieszczamy link do naszego wyzwania.
4. Prace powinny nawiązywać do tematu wyzwania i być sfotografowane na dłoni by ukazać ich wielkość.
5. Na przygotowanie prac macie czas do 9 stycznia 2016 do północy.

UWAGA! Cenimy Waszą pracę, twórcze zaangażowanie i chęć podzielenia się z nami swoim rękodziełem. Dlatego nie usuwamy z listy zgłoszeń prac, które nie spełniają wyzwaniowych wymagań. Jednak zaznaczamy, iż przygotowane niezgodnie z wytycznymi prace nie będą brane pod uwagę przy głosowaniu ani przy przydzielaniu ewentualnych nagród. Bardzo prosimy więc o zwrócenie na to uwagi.


Powodzenia
3 komentarze:

 1. coś tu chyba nie halo ;)
  " Na przygotowanie prac macie czas do 29 listopada 2015 do północy."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najwyraźniej Kasia też jest zabiegana... Przepraszamy za pomyłkę - już poprawione. I dziękujemy za zwrócenie uwagi :)

   Pozdrawiam - Joanna, DT PC

   Usuń
 2. Już wstawiłam zdjęcie ale poprzedniego nie umiem usunąć. Pozdrawiam Joanna.

  OdpowiedzUsuń

dziękujemy, że jesteś z nami :) - DT PC

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...