piątek, 26 czerwca 2015

Ustronny Babiniec obchodzi 5-te urodziny!

Czy jest ktoś z Was, kto nie zna tego fantastycznego, pomorskiego miejsca pełnego zdolnych babeczek i kreatywnej atmosfery? Albo przynajmniej ktoś, kto o tym miejscu nie słyszał? Wyobraźcie sobie, że Ustronny Babiniec obchodzi właśnie 5-te urodziny i razem z tworzącymi go Paniami zapraszamy Was do wspólnego świętowania :) 

Mamy dla Was małą niespodziankę - jeśli jesteście czytelnikami naszego bloga, możecie otrzymać rabat na babińcowe warszaty. Szczegóły znajdziecie w tekście poniżej, więc czym prędzej oddajemy głos Paniom z Ustronnego Babińca ;)


Piąte urodziny Ustronnego Babińca – wypoczynku hobbystycznego nad samym morzem!


Już po raz piąty kobiety ze wszystkich stron kraju zjadą się by celebrować kobiece pasje nad brzegiem morza – w Ustroniu Morskim – w Ustronnym Babińcu. Miejscu pełnym artystycznego nieładu.Co jest tak niezwykłego w tym nadmorskim Babińcu, że chce się tam wracać i uczyć coraz to nowych technik pod okiem Natalii i Jadwigi Jastrzębskich. Może to, że nie ma tam presji czasu ani tłoku…
 Każda uczestniczka jest dopieszczona przez instruktorki fachową poradą i wskazówkami.  Ich dom jest bardzo otwarty i pozytywny … z miejsca stajesz się przyjaciółką, pasjonatką, bratnią duszą. Czujesz się jak w rodzinie. Czas płynie tam zupełnie inaczej a śniadanka, obiady i kolacje które serwuje pan Grzegorz (mąż Jadwigi, tata Natalii) są prawdziwą ucztą! Wieczory to wspólne spacery nad brzegiem morza i grillowanie w świetle księżyca i świec.


Techniki warsztatowe prowadzone przez Natalię i Jadwigę mieszają się ze sobą i wszystko jest dozwolone. Można smakować tych samych produktów różnych producentów by móc samemu dokonywać najlepszych wyborów. W tym jubileuszowym roku Babiniec zaprasza na niezwykłe weekendy pt. „Urodzinowe laboratorium babińcowe”.Od piątku do niedzieli będzie można zmierzyć się z przeróżnymi technikami takimi jak ceramika bezpiecowa, obróbka pianek Marthy Stewart, decoupage, mixmedia artis, embossing, farby kredowe,shabby chic, szkło w płynie,  czekoladowe złoto powertex, złocenia i srebrzenia i inne! Uczestniczki otrzymają cztery przedmioty które wykonają w wybranych przez siebie technikach pod czujnym okiem instruktorek. Na karteczkowanie też znajdzie się chwilka!


Dodatkowo panie wykonają ceramikę bezpiecową i pobawią się piankami Marthy Stewart. Każdy finał pobytu to dyplomy i losowanie twórczych fantów. W tym roku będzie też urodzinowy tort i wspólne „sto lat”!!! 

Serdecznie zapraszamy na taki pobyt w terminach 3-5 lipca i 28-30 sierpnia – cena pobytu to zaledwie 399 zł – w cenie jest nocleg, posiłki i warsztaty! 

Polecamy! 5% zniżki dla Was drogie Crafterki <3 Powołajcie się na ten artykuł. 
Kontakt 506 991 418, www.ustronnybabiniec.pl   

Po pięciu latach Ustronny Babiniec powołał do życia Akademię Smaku i Rękodzieła Pasyonatca. To jest to samo miejsce i ta sama pozytywna energia! Akademia zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do czynnego udziału w zajęciach abonamentowych oraz indywidualnych! www.pasyonatca.blox.pl


1 komentarz:

dziękujemy, że jesteś z nami :) - DT PC

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...