piątek, 5 października 2012

PKP czyli... Pomorskie Kobiety Przedsiębiorcze

Nowy pomorski cykl - o kobietach, które nie boją się realizować swoich marzeń 
i łączą w jedno pracę i artystyczne pasje. O dziewczynach, które nie ograniczyły się 
do narzekania na szarą rzeczywistość, tylko zakasały rękawy 
i zaczęły dążyć do osiągnięcia ważnych dla nich celów.

Na początek - Marta Stanisławska, znana w internecie jako Pejtoon.


 Poznałam Martę prawie trzy lata temu i od początku była to bardzo sympatyczna znajomość - 
od wspólnych zakupów, przez twórcze spotkania, po dziesiątki odwiedzin na blogu. 
Z przyjemnością oddaję jej głos, aby powiedziała kilka słów o sobie:

- Kiedy i jak zaczęła się Twoja przygoda ze scrapbookingiem?

Scrapbooking poznałam ponad 5 lat temu w wakacje, przeglądałam Internet, a dokładniej portal wizaz.pl i tam wpadłam na wątek handnmade. Tak krok po kroku obserwowałam blogi, głównie te zagraniczne, bo w Polsce scrap był w tamtym czasie prawie w ogóle nieznany i zaczęłam tworzyć. Od tamtej pory scrapbooking to moje życie, moja pasja i sposób na spędzanie każdej wolnej chwili.

- Jakie techniki/rodzaje prac lubisz wykonywać najbardziej?

Co do techniki ciężko mnie określić .. tworzę przeróżne prace. Jednak na pewno wyróżniam się tym, że uwielbiam kolorować! Kocham moje markery COPIC, bez których już teraz nie wyobrażam sobie moich prac. Oprócz tego uwielbiam stemple, które umożliwiają mi wykorzystanie markerów - firm Magnolia [ z całą pewnością moje najukochańsze, a moja kolekcja tych stempli rośnie mi w przerażającym tempie ] oraz Kraftin Kimmie. Robię głowie kartki, notesy, albumy, pudełka, rzadziej LO, choć staram się to zmienić!

- Czy masz swojego “guru”, kogoś kto Ciebie inspiruje?

Oj takich osób jest cała „masa”, ale na pewno na czele stoi Camila z blogu http://cstoen.blogspot.com – uwielbiam jej lekki styl, kolorowanie i przepych … jej prace mają to „coś” !

- Skąd pomysł na biznes?

Postanowiłam, że nadszedł najwyższy czas, aby praca przynosiła mi radość, satysfakcję, dumę i spełnienie, a to mogę uzyskać dzięki tworzeniu. I tak właśnie powstał ART LAND.

- Opowiedz coś więcej o Art landzie ...

Pomysł na ART LAND powstał dawno temu, jednak kilka dni temu udało nam się stworzyć to miejsce i w dalszym ciągu pracujemy nad nim, aby było coraz lepsze! Naszą galerię znajdziecie pod adresem: www.artland.net.pl a już niebawem siedziba galerii znajdzie się w Kartuzach J

ART LAND to miejsce z duszą i sercem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie i bliskich, każdy przedmiot znajdujący się galerii został wykonany ręcznie przez polskich artystów. Chcemy przekonać Polaków, że warto stawiać na rękodzieło, doceniać pracę i talent innych!

Mamy wiele pomysłów, by się wyróżnić na polskim rynku i z czasem będziemy je wprowadzać w życie ! W chwili obecnej ART LAND jest na etapie „rozkręcania”, cały czas szukamy Artystów, którzy zechcieliby sprzedawać w naszej galerii swoje dzieła. Szczególnie brakuje nam osób zajmujących się decoupage, biżuterią i szyciem. Czekamy na Wasze zgłoszenia [ artystaartland@wp.pl ]

Bylibyśmy również bardzo wdzięczni za wszelką reklamę na Waszych blogach, profilach na facebooku i w innych miejscach J

A tutaj znajdziecie nasze dane kontaktowe:

Mail: biuroartland@wp.pl

GG: 44710299
4 komentarze:

 1. Super, gratuluje pomysłu na cykl o ArtKobietkach i oczywiście bohaterce za odwagę. Pozdrawiam z dolnego śląska! i życzę sukcesów:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję pomysłu a Marcie odwagi do realizacji marzeń :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję ślicznie za możliwość wzięcia udziału w nowym cyklu, to dla mnie bardzo miłe doświadczenie :)
  I dziękuję za wszystkie miłe słowa, a co najważniejsze, dziewczyny .. potrzebuję Was, artystek, każdej jednej, każdej ciekawej, bez względu na to czy to scrapczy decu, czy kolczyki !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Marto gratuluję!!!To wspaniały pomysł, zawsze o czymś takim marzyłam, ale odwagi nie starczyło.

  OdpowiedzUsuń

dziękujemy, że jesteś z nami :) - DT PC

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...