wtorek, 10 listopada 2015

Wyzwanie Gościa PC - "Motywaryjka"

Zapraszamy do udziału w wyzwaniu przygotowanym przez naszego Gościa - Marty z goleniowskiej Pracowni Ceramiki "Wylepianki". Arcyciekawy wywiad z Martą znajdziecie tutaj ---> klik, klik. Przeczytajcie koniecznie!

Marta przygotowała dla Was bardzo interesujące wyzwanie :) 


Motywaryjka na Nowy Rok, czyli motywująca bateryjka :)

Pomyślałam sobie, że w grudniu twórcze czytelniczki będą zajęte tematem świąt. Dlatego już w listopadzie chciałabym zaproponować coś na Nowy Rok. Chciałabym, żebyście stworzyły sobie drobiazg, który będzie ucieleśnieniem planów na rok 2016, marzeń, wyzwań, którym chcecie stawić czoła, symbolem postawy wobec świata itp. Może chciałybyście właśnie w 2016 wreszcie z sukcesem zrobić coś wielkiego, za co zabierałyście się już wiele razy?

To ma być coś, co będąc umieszczone w zasięgu wzroku, sprawi, że w momencie, gdy mamy gorszy dzień, jakiś opad sił, wystarczy, że spojrzymy na naszą Motywaryjkę i dostaniemy kopa do działania, uśmiechniemy się, ruszymy dalej. 

Technika, kolorystyka - oczywiście dowolna. Zanim Wy wykonacie swoje motywaryjki, zobaczcie co stworzyłyśmy my :)


Szaneta przygotowała ramkę ze swoim ulubionym, pozytywnie motywującym cytatem:Artnova przygotowała uroczego, filcowego minionka. Dlaczego? Sama mówi o tym tak: Minionki nie grzeszą cierpliwością. kiedy brak mi już sił, patrzę na tego śmiesznego stworka i mimo wszystko nabieram nowej energii ;)
Emotikon wink nabieram nowej energii ;)

A ja stworzyłam taga z motywującym motto, żeby nie zabrakło mi energii, bym to, co mam do zrobienia dziś, robiła dziś, a nie jutro ;)Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace i jesteśmy bardzo ciekawe Waszych interpretacji tego wyzwania. Może to właściwy moment, żeby zabrać się za noworoczne postanowienia? Przemyśleć wszystko na spokojnie i uzbroić się w mnóstwo pozytywnej energii na zbliżający się powoli Nowy Rok. A może nie warto czekać na 2016? Warto przygotować sobie swoją Motywaryjkę i korzystać z niej już dziś ;)


Zanim zabierzecie się za craftowanie, koniecznie przypomnijcie sobie zasady naszych wyzwań:1. Na wyzwanie przygotowujemy prace nowe, nie publikowane przed dniem rozpoczęcia wyzwania.
2. Prace powinny być podlinkowane za pomocą "żaby" (podajemy link do posta z pracą na wyzwanie, nie do całego bloga lub link do konkretnej pracy na Waszym profilu na Facebooku, nie do całego profilu).
3. Umieszczamy banerek wyzwania na blogu, wraz z aktywnym linkiem do wyzwaniowego posta. Na profilu na Facebooku, w opisie zdjęcia zgłaszane pracy umieszczamy link do naszego wyzwania.
4. Prace powinny nawiązywać do tematu wyzwania i być zgodne z podanymi wytycznymi.
5. Na przygotowanie prac macie czas do 9 grudnia 2015 do północy.

UWAGA! Cenimy Waszą pracę, twórcze zaangażowanie i chęć podzielenia się z nami swoim rękodziełem. Dlatego nie usuwamy z listy zgłoszeń prac, które nie spełniają wyzwaniowych wymagań. Jednak zaznaczamy, iż przygotowane niezgodnie z wytycznymi prace nie będą brane pod uwagę przy głosowaniu ani przy przydzielaniu ewentualnych nagród. Bardzo prosimy więc o zwrócenie na to uwagi.

Dla zwycięzcy zabawyMarta przygotowała nagrodę - unikatowy ceramiczny naszyjnik zdobiony szkłem prosto z Pracowni "Wylepianki" :)Zapraszam serdecznie do zabawy :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękujemy, że jesteś z nami :) - DT PC

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...