środa, 18 listopada 2015

Inspiracje z neta - "Motywaryjka"

Witajcie:)
Za oknem ciemno , na niebie stal , mokro i zimno..Jakże przydałaby się właśnie teraz jakaś "motywaryjka"  - jeśli śledzicie nasze wyzwania, wiecie o co chodzi:) Tym,którzy nie wiedzą wyjaśniam - w naszym wyzwaniu chodzi o stworzenie pracy, która będzie nas motywować w dążeniu do realizacji planów na Nowy Rok , inspirować,dodawać otuchy, energii..zawsze kiedy będzie potrzeba-wystarczy zerknąć , uśmiechnąć się i...można zasuwać dalej :)
Takich prac poszukiwałam dla Was w sieci  w ramach inspiracji .Oto co znalazłam , na początek coś ze scrapbookingu :

Sonrisa i jej blejtram


Wiosanka  - też oprawiła swoje mottoWilma Voermans  stworzyła wspaniałe "kojące" LO :)Mariemily  - LO o tym co jak sądzę motywuje najmocniej  - Miłość i Rodzina :)Zajrzyjmy teraz do innych technik rękodzielniczych .
Niektórym największe wsparcie duchowe i motywację daje wiara.Poniżej praca o tematyce religijnej - choć nie mam pojęcia, czy autorce  przyświecała taka myśl - to jej praca może inspirować innych - zarówno samym tematem, jak i  - przyznacie - mistrzostwem wykonania , pracochłonnością i precyzją :

Ikona z koralików autorstwa  Iriny Rudnevy


 "Motywaryjki" powstają często także z myślą o innych.Ręcznie szyte zabawki  dla dzieci i nie tylko ... małe istotki do przytulania, zasypiania, powierzania sekretów i dodawania otuchy :)
Takie wspaniałe , pełne ciepła przytulanki znalazłam u MAMY
Sądzę , że sporo otuchy mogłyby też dodać te dwa skrzaty , które uszyła MargolWpadła mi też w oko ta prześliczna bransoletka z kaboszonów autorstwa Diany Rz. 


- zwierzaki na obrazkach są  cudowne , a kolorystyka w klimacie vintage -stonowana i ciepła.Myślę,że taki drobiazg z pewnością poprawiłby  nastrój i budził uśmiech na niejednej twarzy:)

To tyle , inspiracje są różnorodne i ciekawe, jestem pewna, że każda z Was znalazła dla siebie najtrafniejszy pomysł na interpretację tematu. Zapraszam do udziału w wyzwaniu i serdecznie pozdrawiam:)
3 komentarze:

  1. I did not find the translation button, so I cant read the post :( But thanks for adding me to the inspiration post! x

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne prace. Cieszę się, że i moje skrzaty znalazły się wśród inspiracji :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. WOW! Dziękuję za zainteresowanie moją pracą. I za to, ze znalazłam się tu w tak znamienitym gronie! Bardzo mi miło....

    OdpowiedzUsuń

dziękujemy, że jesteś z nami :) - DT PC

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...