wtorek, 17 listopada 2015

IV Festiwal Toruń z Pasją

Witajcie,

Dzisiaj uzupełnienie do ostatniego posta o warsztatach. Tym razem trochę "większa" inicjatywa, równie ciekawa i warta odwiedzenia :)

Przed nami IV Festiwal Toruń z Pasją. 28 i 29 listopada 2015 r. to dni, w których możecie rozwijać swoje pasje na warsztatach, spotkać ludzi z pasją i fantastycznie spędzić czas.

Toruń z Pasją to impreza organizowana już czwarty raz. Celem festiwalu jest promocja aktywnego i kulturalnego spędzania czasu, rozwój osobisty oraz poznanie ludzi, którzy inspirują. Festiwal odbywa się w Toruniu i jest skierowany do jego mieszkańców niezależnie od wieku, wykształcenia i poglądów.

Festiwal oferuje wybór najróżniejszych warsztatów dla kobiet, mężczyzn i całych rodzin, m.in. są takie, na których można zaprojektować wspólnie grę komputerową, poznać tajniki kuchni francuskiej, nauczyć się szyć na maszynie czy doświadczyć jogi śmiechu. 

Za organizacją festiwalu kryje się bardzo sympatyczna osoba - Joanna Rutecka, która również chce Was serdecznie zaprosić do udziału w tegorocznej edycji :)


Na stronie festiwalu znajdziecie informacje o programie --> klik, klik...

Znajdziecie tam także cały harmonogram --> klik, klik...

A tu możecie dołączyć do strony wydarzenia na facebooku --> klik, klik...

A na koniec jeszcze zobaczcie jak wyglądały poprzednie edycje:
Udanej zabawy!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękujemy, że jesteś z nami :) - DT PC

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...