poniedziałek, 1 sierpnia 2016

Nabór do zespołu PC - DT Call! :)

Witajcie,

Nasz zespół ostatnio się znowu uszczuplił, z wielkim żalem pożegnałyśmy Artnovę i EmiLię. Szukamy zatem nowych osób, chętnych dołączyć do grona naszych projektantek :D

Co oferujemy?

Możliwość twórczej zabawy, rozwijania swoich wizji artystycznych i realizacji pomysłów, a także spotkań w miłym gronie, które organizujemy :D

Kogo szukamy?
Osób mieszkających na Pomorzu, przede wszystkim ludzi, którzy lubią pisać ;) i są gotowi poświęcić trochę czasu na szperanie w necie, szukanie i gromadzenie informacji na temat różnych dziedzin rękodzieła.  Szukamy zatem ludzi zajmujących się szeroko pojętym rękodziełem: decoupage, frywolitką, szyciem, szydełkiem, rysunkiem, malarstwem, ceramiką, tworzeniem biżuterii, scrapbookingiem itp :)

Czego oczekujemy:
- uczestnictwa w wyzwaniach na blogu (dwa w miesiącu),
- prowadzenia i koordynacji własnych wyzwań (raz na 5-6 miesiący),
- odpowiedzialności za "swój dział" i spraw z nim związanych,
- aktywnego udziału w prowadzeniu pomorskiego bloga (umieszczanie informacji o wyzwaniach na swoim blogu, stronie FB, komentowanie prac).

Zgłaszając się pamiętajcie o najważniejszej sprawie - blog PC to nie tylko blog wyzwaniowy, to również blog informacyjny. Tu nie tylko bawimy się i inspirujemy... ale także piszemy posty o tematyce związanej z różnego rodzaju rękodziełem, współpracujemy i utrzymujemy kontakty z wieloma osobami z tego środowiska i starami się na bieżąco przekazywać Wam rzeczy istotne dotyczące tego, co dzieje się na Pomorzu :)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie maila na pomorzecraftuje@gmail.com - o napisanie kilku słów o sobie, swoich ulubionych technikach, o podesłanie kilku zdjęć swoich prac i adresu swojego bloga/strony internetowej.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 15 września 2016 :) 

Do 25 września postaramy się powiadomić osoby przyjęte do DT, informując je o wstępnym podziale obowiązków.

Dołączcie do naszej pomorskiej załogi! :)

3 komentarze:

dziękujemy, że jesteś z nami :) - DT PC

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...