niedziela, 20 marca 2016

Zainspiruj się#17- Pan Kleks i inni

Wybierając temat wyzwania chciałam abyśmy przenieśli się troszkę w czasy naszego dzieciństwa beztroskiego i pełnego przygód. Nawet jeśli ktoś nie lubił fantastycznego dziwaka i jego drużyny to zna jego przygody. I tu odwołuję się do Waszej pamięci. Piegi, guziczki, cekiny, lusterka, mnóstwo  kolorów i kształtów, meluzyna, podróż kosmiczna, przygody na statku. Oj jest tego mnóstwo. Wystarczy włączyć film i obejrzeć rodzinnie (fajna zabawa zapewniam :)). A może ktoś się skusi, aby wykonać postać Kleksa.
Mają być kolorowe i zwariowane. Wszystkie techniki dozwolone. Jedyną rzeczą , którą chciałabym aby znalazła się w wyzwaniu to zdjęcie lub opis tego, co was zainspirowało.


          
                   Sponsorem tego wyzwania jest  DeaArt , a nagrodą jest bon o wartości 50zł 

                          A oto co przygotowały nasze projektantki, aby Was zainspirować
:
Joanna - guziczek z czapki Mateusza Manhi -piegowate sutaszowe kolczyki
 oraz opaska na włosy z kleksemZasady wyzwania:
1. Na wyzwanie przygotowujemy prace nowe, nie publikowane przed dniem rozpoczęcia wyzwania.
2. Prace powinny być podlinkowane za pomocą "żaby" (podajemy link do posta z pracą na wyzwanie, nie do całego bloga lub link do konkretnej pracy na Waszym profilu na Facebooku, nie do całego profilu).
3. Umieszczamy banerek wyzwania na blogu, wraz z aktywnym linkiem do wyzwaniowego posta. Na profilu na Facebooku, w opisie zdjęcia zgłaszane pracy umieszczamy link do naszego wyzwania.
4. Na przygotowanie prac macie czas do 19 kwietnia 2016 do północy.
UWAGA! Cenimy Waszą pracę, twórcze zaangażowanie i chęć podzielenia się z nami swoim rękodziełem. Dlatego nie usuwamy z listy zgłoszeń prac, które nie spełniają wyzwaniowych wymagań. Jednak zaznaczamy, iż przygotowane niezgodnie z wytycznymi prace nie będą brane pod uwagę przy głosowaniu ani przy przydzielaniu ewentualnych nagród. Bardzo prosimy więc o zwrócenie na to uwagi.
Z niecierpliwością będę czekała na Wasze prace.

4 komentarze:

 1. Kochani,mam pytanie do punktu 4 w regulaminie,nie można użyć innych kolorów?pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście w pracy można użyć wszystkich kolorów - w regulaminie wdarł się błąd, już go poprawiłam. Przepraszamy za pomyłkę i zapraszamy do zabawy! :)

   Usuń
  2. Nic się nie stało! Chciałam się upewnić bo zawsze czytam regulaminy wyzwań :) Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
 2. Dziękuję wszystkim za udział. Zdaję sobie sprawę,że było to trudne wyzwanie , ale dziewczyny trzeba podnosić sobie poprzeczkę. Pozdrawiam i dziękuję.

  OdpowiedzUsuń

dziękujemy, że jesteś z nami :) - DT PC

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...