czwartek, 3 marca 2016

Coś się kończy, coś się zaczyna... Nabór do zespołu PC - DT Call!

Witajcie,

Prowadzenie bloga wyzwaniowego to czasami także pożegnania... :( Nasz zespół opuszcza Rudolph, chciałybyśmy podziękować jej za ponad roczną współpracę, wszystkie przygotowane prace, inspiracje, wyzwania. Życzymy samych sukcesów na Twojej dalszej artystycznej drodze!Ale każdy koniec jest często początkiem czegoś nowego, w związku z tym ogłaszamy  Nabór do zespołu Pomorze Craftuje!


Co oferujemy?

Możliwość twórczej zabawy, rozwijania swoich wizji artystycznych i realizacji pomysłów, a także spotkań w miłym gronie, które organizujemy :D

Kogo szukamy?

Osób mieszkających na Pomorzu, przede wszystkim ludzi, którzy lubią pisać ;) i są gotowi poświęcić trochę czasu na szperanie w necie, szukanie i gromadzenie informacji na temat różnych dziedzin rękodzieła.  Szukamy zatem ludzi zajmujących się szeroko pojętym rękodziełem: decoupage, frywolitką, szyciem, szydełkiem, rysunkiem, malarstwem, ceramiką, tworzeniem biżuterii, scrapbookingiem itp :)

Czego oczekujemy:

- uczestnictwa w wyzwaniach na blogu (dwa w miesiącu),
- prowadzenia i koordynacji własnych wyzwań (raz na 5-6 miesiący),
- odpowiedzialności za "swój dział" i spraw z nim związanych,
- aktywnego udziału w prowadzeniu pomorskiego bloga (umieszczanie informacji o wyzwaniach na swoim blogu, stronie FB, komentowanie prac).

UWAGA! Zgłaszając się pamiętajcie o najważniejszej sprawie - blog PC to nie tylko blog wyzwaniowy, to również blog informacyjny. Tu nie tylko bawimy się i inspirujemy... ale także piszemy posty o tematyce związanej z różnego rodzaju rękodziełem, współpracujemy i utrzymujemy kontakty z wieloma osobami z tego środowiska i starami się na bieżąco przekazywać Wam rzeczy istotne dotyczące tego, co dzieje się na Pomorzu :)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie maila na pomorzecraftuje@gmail.com - o napisanie kilku słów o sobie, swoich ulubionych technikach, o podesłanie kilku zdjęć swoich prac i adresu swojego bloga/strony internetowej.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 25 marca 2016 :) 

Do 1 kwietnia postaramy się powiadomić osoby przyjęte do DT, informując je o wstępnym podziale obowiązków.

Dołączcie do naszej pomorskiej załogi! :)

P.S. A oczekiwanie na wybór nowych projektantek niech Wam umili udział w naszej Urodzinowej Wymiance! Na zapisy macie jeszcze 10 dni :)


1 komentarz:

  1. jeden z najczęściej odwiedzanych przeze mnie blogów i taką informację przegapiłam. Tym razem chorowanie nie wyszło mi na dobre :D :(

    OdpowiedzUsuń

dziękujemy, że jesteś z nami :) - DT PC

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...