sobota, 19 marca 2016

Craftowe ABC #5 - Tilda

Dzisiaj kolejna odsłona ABC... tym razem na tapecie
TILDA można być jej fanką lub zdecydowaną przeciwniczką :) Kojarzy się przede wszystkim ze szmacianymi uskrzydlonymi lalkami o długich nogach. Twórczynią  jest norweska artystka Finnanger Tone, absolwentka szkoły artystycznej.Ta została uszyta przez Beatę
W 1999 roku, gdy Tony miała 25 lat, otworzyła sklep o nazwie „Tilda”,wydała również książki, które zawierają wzory i wykroje. Tony w swoim sklepie prowadzi  warsztaty tworzenia lalek oraz sprzedaje wszystkie niezbędne materiały do ich tworzenia. Od 2013 r. poszerzyła znacznie swój asortyment o czym nie wszyscy wiedzą.Produkty sygnowane marką Tilda to papiery, tkaniny,  wstażki, dodatki, naklejki, stemple, guziczki i wiele innych bajecznych w swej stylistyce produktów. Mnie osobiście zachwyca ich jakość oraz designe.Kto raz pracował z takimi papierami do scrapbookingu nie zechce ich zamienić na inne :)


Skrzydła i serduszko wykonane z materiałów TILDA.Wzory pochodzą z polskiego wydania książek, a poczyniłam je z ogromną przyjemnością.

Mamy niestety na naszym rynku tylko trzy przetłumaczone pozycje:


„Dekoracje na Boże Narodzenie” „Radosne dekoracje” „Przytulne dekoracje”

Książek jest jednak znacznie więcej, a o niezliczonym wyborze produktów możecie przekonać się TU lub TU. Zapraszam do zapoznania się z tym fascynującym światem pięknych barw i kształtów. Przygoda godna polecenia. Do zobaczenia w kolejnej odsłonie ABC..
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

dziękujemy, że jesteś z nami :) - DT PC

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...