niedziela, 20 grudnia 2015

Wyzwanie Żyj Kolorowo z Korallo #16

Witamy wszystkich w naszym starym, ale jakże odmienionym wyzwaniu z serii Żyj Kolorowo :) Mamy dla Was miłą niespodziankę. Poznajcie naszego nowego partnera wyzwań - sklep Korallo
Razem z nimi będziemy strać się pokolorować świat i zachęcić Was do wspólnej zabawy :)

http://www.korallo.pl/

Tym razem zestaw kolorów, który mi nieodmiennie kojarzy się z okresem bożonarodzeniowym i sylwestrowym. Czy to możliwe? Ależ owszem, wszystko za sprawą cudownego połączenia niebieskiego ze złotem :)


A teraz czas na nasze prace przykładowe. Joanna przygotowała dla Was koralik z motywem drzewa...

...oraz żabkę :)

Moja praca to gwiazdka z koralików, która już odnalazła swoje miejsce na girlandzie świątecznej. :)

Zanim przygotujecie własne pracę, uważnie przeczytajcie zasady naszych wyzwań:
1. Na wyzwanie przygotowujemy prace nowe, nie publikowane przed dniem rozpoczęcia wyzwania. Można zgłosić dowolną liczbę prac.
2. W pracy należy użyć kolorów ze zdjęcia - minimum 3 z 5 podanych. Dozwolone są (w minimalnej ilości) biel, czerń i szarość. Inne kolory nie są dozwolone.
3. Prace powinny być podlinkowane za pomocą "żaby" (podajemy link do posta z pracą na wyzwanie, nie do całego bloga lub link do konkretnej pracy na Waszym profilu na Facebooku, nie do całego profilu).
4. Umieszczamy banerek wyzwania na blogu, wraz z aktywnym linkiem do wyzwaniowego posta. Na profilu na Facebooku, w opisie zdjęcia zgłaszane pracy umieszczamy link do naszego wyzwania.
5. Na przygotowanie prac macie czas do 19 stycznia 2016 do północy.

UWAGA! Cenimy Waszą pracę, twórcze zaangażowanie i chęć podzielenia się z nami swoim rękodziełem. Dlatego nie usuwamy z listy zgłoszeń prac, które nie spełniają wyzwaniowych wymagań. Jednak zaznaczamy, iż przygotowane niezgodnie z wytycznymi prace nie będą brane pod uwagę przy głosowaniu ani przy przydzielaniu ewentualnych nagród. Bardzo prosimy więc o zwrócenie na to uwagi.

Do zdobycia bon na zakupy w sklepie Korallo o wartości 50zł.

http://www.korallo.pl/

Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace! :)
Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

dziękujemy, że jesteś z nami :) - DT PC

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...