wtorek, 11 sierpnia 2015

Wyzwanie Gościa PC - "Beztroskie lata"

Zapraszamy na wyzwanie przygotowane przez naszego wyjątkowego Gościa - Katarzynę Humelt znaną także jako Hekaterium, autorkę przepięknych, baśniowych wręcz map i przedmiotów ze świata fantasy. Jeśli jeszcze nie poznaliście Kasi i Jej twórczości, zacznijcie tę znajomość od wywiadu. Znajdziecie go tutaj ---> klik, klik

Jak każdy nasz Gość, Kasia przygotowała dla Was wyjątkowe wyzwanie:

"Beztroskie lata"


Pewnie już domyślacie się, o co w zabawie chodzi, ale mamy dla Was jeszcze kilka słów od Hekaterium ;)

Ostatnio, trochę niechcący, zawędrowałam w okolice Gdańska, gdzie spędziłam dzieciństwo. Patrzyłam na miejsca doskonale mi znane i wspominałam, co też tam porabiałam. Patrzyłam też na miejsca zupełnie zmienione - z nutką sentymentu wspominałam to, co z nich znikło albo podziwiałam to, co powstało lub zostało odnowione. Wciąż ze zdziwieniem uświadamiam sobie ile czasu upłynęło od kiedy tam był mój dom i jak bardzo świat nie stoi w miejscu. Ten spacer bardzo ożywił wspomnienie dzieciństwa. Dlatego też takie oto wyzwanie stawiam: "Beztroskie lata".

Inspiracją, taką luźną, niech będzie dla Was mapa skarbów przygotowana przez Hekaterium:Żeby nieco zainspirować Was do stworzenia własnych prac, przygotowałyśmy kilka własnych:

Joanna stworzyła czapeczki dla dziewczynek, które niedługo mają przyjść na świat z życzeniami, by ich dzieciństwo było kolorowe i radosne :)


Emi Lia wspomnieniami wróciła do lat swojego dzieciństwa i przygotowała bransoletkę przyjaźni... pamiętacie je jeszcze?


Szaneta stworzyła album na zdjęcia, który pomieści wszystkie najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa:Zanim weźmiecie udział w naszej zabawie, przypominamy o kilku ważnych zasadach:

1. Na wyzwanie przygotowujemy prace nowe, nie publikowane przed dniem rozpoczęcia wyzwania.
2. Prace powinny być podlinkowane za pomocą "żaby" (podajemy link do posta z pracą na wyzwanie, nie do całego bloga).
3. Umieszczamy banerek wyzwania na blogu, wraz z aktywnym linkiem do wyzwaniowego posta.
4. Prace powinny nawiązywać do tematu wyzwania i być zgodne z podanymi wytycznymi.
5. Na przygotowanie prac macie czas do 9 września 2015 do północy.

UWAGA! Cenimy Waszą pracę, twórcze zaangażowanie i chęć podzielenia się z nami swoim rękodziełem. Dlatego nie usuwamy z listy zgłoszeń prac, które nie spełniają wyzwaniowych wymagań. Jednak zaznaczamy, iż przygotowane niezgodnie z wytycznymi prace nie będą brane pod uwagę przy głosowaniu ani przy przydzielaniu ewentualnych nagród. Bardzo prosimy więc o zwrócenie na to uwagi.

Na zwycięzcę wyzwania czeka nagroda przygotowana specjalnie przez Hekaterium - absolutnie wyjątkowa zakładka do książki :)


Zapraszamy do zabawy :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękujemy, że jesteś z nami :) - DT PC

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...