poniedziałek, 20 kwietnia 2015

Żyj kolorowo #12 Świat oczami Rudolpha ;)))

Czy Was również irytują sztampowe gamy kolorystyczne? Paleta barw jest niezwykle bogata, a odcienie każdej z nich są niemal studnią bez dna, z której w każdej chwili możemy czerpać bez chwili wytchnienia; czy zatem warto ograniczać się do nudnej ślubnej bieli, chłopięcego błękitu czy dziewczęcych róży i fioletów? Jakie kolory kochacie najbardziej? Wśród których czujecie się najlepiej?Dziś chciałabym zaprosić Was do mojego świata ;)))) i choć (niestety) nie wszystkie moje prace oscylują wokół wybranej gamy kolorystycznej, paleta, którą chciałabym Wam zaproponować sprawia, że życie staje się piękniejsze, a stworzone prace z pewnością wniosą w naszą smutną, szarą codzienność nieco optymizmu ;))) 
Zapraszam Was zatem na kolejną odsłonę naszego cyklu Żyj kolorowo #12


Na Wasze prace czekamy, jak zwykle miesiąc - do 19 maja br. ;)))) macie zatem mnóstwo czasu, by rozsmakować się w tych soczystych kolorkach ;)))

Tymczasem, zerknijcie proszę, jak z zadaniem poradził sobie nasz zespół.

Powstały w chwili natchnienia... tag Rudolpha ;))) 


Mieniąca się bajecznymi odcieniami morskiej głębi koralikowa bransoletka EmiLii


oraz  turkusowo-miodowe kolczyki Joanny


I jak, skusicie się? Nagroda dla zwycięzcy czeka ;))) w tym miesiącu jest nią nieodpłatny kurs/lekcja rysunku lub grafiki warsztatowej w szczecińskiej pracowni If I Had 


Dla przypomnienia zasady wyzwania:
1. Na wyzwanie przygotowujemy prace nowe, nie publikowane przed dniem rozpoczęcia wyzwania.
2. Prace powinny być podlinkowane za pomocą "żaby" (podajemy link do posta z pracą na wyzwanie, nie do całego bloga).
3. Umieszczamy banerek wyzwania na blogu, wraz z aktywnym linkiem do wyzwaniowego posta.
4. W pracach powinny się znaleźć kolory ze zdjęcia, dopuszczalne są dodatkowo (w niewielkiej ilości!) kolory: biały, szary i czarny.
5. Na przygotowanie prac macie czas do 19 maja 2015.

UWAGA! Cenimy Waszą pracę, twórcze zaangażowanie i chęć podzielenia się z nami swoim rękodziełem. Dlatego nie usuwamy z listy zgłoszeń prac, które nie spełniają wyzwaniowych wymagań. Jednak zaznaczamy, iż przygotowane niezgodnie z wytycznymi prace nie będą brane pod uwagę przy głosowaniu ani przy przydzielaniu ewentualnych nagród. Bardzo prosimy więc o zwrócenie na to uwagi.

Zapraszamy serdecznie ;)))Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękujemy, że jesteś z nami :) - DT PC

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...