niedziela, 10 stycznia 2016

Wyzwanie Gościa PC - "Dużo bieli, dużo złota, kwiatki i guziki"

W tym miesiącu gościmy u siebie Gosię ze Scrap Butiku. O naszym Gościu możecie poczytać więcej w wywiadzie, który znajdziecie tutaj ---> klik, klik. A wszystkich miłośników prac Gosi i nie tylko zapraszamy na przygotowane przez nią wyzwanie. 

Temat wyzwania nawiązuje bezpośrednio do twórczości naszego Gościa - te elementy bardzo często pojawiają się w pracach Gosi. Jesteśmy bardzo ciekawe, jak Wy wykorzystacie je w Waszej twórczości. 

Żeby się z nami bawić potrzebne więc Wam będzie:

"Dużo bieli, dużo złota, kwiatki i guziki"Czy w Waszych głowach pojawiły się już pomysły na wyzwaniowe prace? Jeśli nie, może nam uda się trochę Was zainspirować :)

Szaneta przygotowała romantyczną kartkę z kwiatową kompozycją:Manhi stworzyła piękną bransoletkę z kwiatkami - guziczkami:A ja stworzyłam prostą kartkę urodzinową:
Zanim zabierzecie się za craftowanie, koniecznie przypomnijcie sobie zasady naszych wyzwań:

1. Na wyzwanie przygotowujemy prace nowe, nie publikowane przed dniem rozpoczęcia wyzwania.
2. Prace powinny być podlinkowane za pomocą "żaby" (podajemy link do posta z pracą na wyzwanie, nie do całego bloga lub link do konkretnej pracy na Waszym profilu na Facebooku, nie do całego profilu).
3. Umieszczamy banerek wyzwania na blogu, wraz z aktywnym linkiem do wyzwaniowego posta. Na profilu na Facebooku, w opisie zdjęcia zgłaszane pracy umieszczamy link do naszego wyzwania.
4. Prace powinny nawiązywać do tematu wyzwania i być zgodne z podanymi wytycznymi.
5. Na przygotowanie prac macie czas do  9 lutego 2016 r.
 do północy.

UWAGA! Cenimy Waszą pracę, twórcze zaangażowanie i chęć podzielenia się z nami swoim rękodziełem. Dlatego nie usuwamy z listy zgłoszeń prac, które nie spełniają wyzwaniowych wymagań. Jednak zaznaczamy, iż przygotowane niezgodnie z wytycznymi prace nie będą brane pod uwagę przy głosowaniu ani przy przydzielaniu ewentualnych nagród. Bardzo prosimy więc o zwrócenie na to uwagi.

Dla zwycięzcy zabawy Gosia przygotowała nagrodę - ręcznie wykonany upominek i garść przydasi prosto ze Scrap Butiku:Zapraszam serdecznie do zabawy :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękujemy, że jesteś z nami :) - DT PC

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...