sobota, 18 lipca 2015

Inspiracje z Internetu - podróż

Motyw podróży stanowi integralną część w zasadzie każdej z dziedzin twórczości. Coraz częściej i chętniej sięgamy po ten motyw tworząc projekty ślubne, urodzinowe czy też tradycyjne pamiątki z wakacyjnych wyjazdów. 

Powstają pełne zestawy ślubne bazujące na motywie podróży, w skład których wchodzą nie tylko tradycyjne zaproszenia z motywem mapy w tle... coraz częściej spotykamy projekty, których poszczególne elementy stanowią integralną część całości, tworząc razem swoistą "mapę/drogę" do skarbu (ceremonii weselnej). 


Motywem tym bawić się można w rozmaity sposób - wykorzystując w tle, wspomniany fragment mapy, busoli czy drobiazgu znalezionego na piaszczystej plaży podczas wakacyjnego urlopu... to również fragment zdjęcia, panoramy, czy pejzażu, który nas zachwycił... tradycyjna etykietka z dopiskiem "enjoy the journey" sprawia, że motyw ów można przemycić tak naprawdę wszędzie, życząc przyszłym małżonkom "wspaniałej podróży we dwoje"... "udanego urlopu/emerytury" spracowanej koleżance... czy wreszcie "niezapomnianej podróży przez życie" drogiej solenizantce/jubilatce... 

Poniżej, kilka prac, które mam nadzieję zobrazują Wam nieodkryte dotąd pokłady możliwości wykorzystania motywu, o którym mowa... 

Na początek bajeczne, mediowe prace Alison, w których motyw podróży (i nie tylko) powtarza się dość często... cudowne, wielowarstwowe, choć bez kosteczek ;))) 
wykorzystany motyw mapy z kolei obrazują poniższe realizacje...

motyw "enjoy the journey" z kolei możecie wykorzystać wzorując się pracami...


i wreszcie.. niezastąpione motywy marynistyczne...


oraz pamiątkowe LO'sy...Główka pracuje? Przed oczami miliony możliwości? 
Czekamy zatem na Wasze prace w naszym kolejnym wyzwaniu z gościem :)))

Pozdrawiam wakacyjnie,
Rudolph :))Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

dziękujemy, że jesteś z nami :) - DT PC

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...