poniedziałek, 1 czerwca 2015

Nabór do zespołu PC - DT Call

Witajcie,

Za miesiąc mija pół roku od reaktywacji naszego bloga. W tym czasie trochę się rozwinęłyśmy, do zespołu dołączyły nowe osoby, znalazłyśmy także nowych sponsorów i nowe miejsca na Pomorzu, w których odbywają się spotkania i warsztaty związane z rękodziełem. Przeprowadziłyśmy też kilka wyzwań i nadal nam mało ;)

Na drugą połowę 2015 życzymy sobie (i Wam :)) jeszcze więcej zaangażowania w sprawy i zabawy PC. Chciałybyśmy także powiększyć nasz zespół o kolejne twórcze dusze, ogłaszamy zatem nabór do zespołu projektantek Pomorze Craftuje! :D

Co oferujemy?

Możliwość twórczej zabawy, rozwijania swoich wizji artystycznych i realizacji pomysłów i spotkań w miłym gronie, które organizujemy :D

Kogo szukamy?

Osób mieszkających na Pomorzu, przede wszystkim ludzi, którzy lubią pisać ;) i są gotowi poświęcić trochę czasu na szperanie w necie, szukanie i gromadzenie informacji na temat różnych dziedzin rękodzieła.  Szukamy zatem ludzi zajmujących się szeroko pojętym rękodziełem: decoupage, frywolitką, szyciem, szydełkiem, rysunkiem, malarstwem, ceramiką, tworzeniem biżuterii, scrapbookingiem itp :)

Czego oczekujemy:

- uczestnictwa w wyzwaniach na blogu (dwa w miesiącu),
- prowadzenia i koordynacji własnych wyzwań (raz na trzy-cztery miesiące),
- odpowiedzialności za "swój dział" i spraw z nim związanych,
- aktywnego udziału w prowadzeniu pomorskiego bloga (umieszczanie informacji o wyzwaniach na swoim blogu, stronie FB, komentowanie prac).

UWAGA! Zgłaszając się pamiętajcie o najważniejszej sprawie - blog PC to nie tylko blog wyzwaniowy, to również blog informacyjny. Tu nie tylko bawimy się i inspirujemy... ale także piszemy posty o tematyce związanej z różnego rodzaju rękodziełem, współpracujemy i utrzymujemy kontakty z wieloma osobami z tego środowiska i starami się na bieżąco przekazywać Wam rzeczy istotne dotyczące tego, co dzieje się na Pomorzu :)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie maila na pomorzecraftuje@gmail.com - o napisanie kilku słów o sobie, swoich ulubionych technikach, o podesłanie kilku zdjęć swoich prac i adresu swojego bloga/strony internetowej.

Jeśli nie jesteś pewna, czy sobie poradzisz, informujemy, że szukamy także projektantek wakacyjnych, na 2 miesiące (lipiec-sierpień 2015), których zadaniem będzie przygotowywanie prac przykładowych na wyzwania :) 

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 25 czerwca 2015 :) 

Do 1 lipca postaramy się powiadomić osoby przyjęte do DT, informując je o wstępnym podziale obowiązków.

Zapraszamy w nasze pomorskie progi :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

dziękujemy, że jesteś z nami :) - DT PC

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...