piątek, 20 lutego 2015

Żyj Kolorowo #11 - Czy to już wiosna? ;)

Czy Wy też czekacie już na wiosnę? Ja się doczekać nie mogę, niby porządnej zimy nie ma, ale może właśnie dlatego chciałabym zobaczyć jakieś inne (niż bure) kolory ;)

W związku z tym moje dzisiejsze wyzwanie będzie z tych optymistycznych i intensywnych kolorystycznie :D Zapraszam Was na "Żyj Kolorowo #11"!

Czekamy na Wasze prace w kolorach, które widzicie na zdjęciu.

A tutaj prace naszego zespołu:

Rudolph przygotowała przepiękną, mediową, przestrzenną rameczkę:EmiLia wsuwkę do włosów ozdobioną wiosennym kwiatem z koralików Toho:Artnova romantyczne serduszko:Ivy kartkę z bukietem kwiatów:A ja kwieciste kolczyki w soczystych kolorach:I jeszcze dla przypomnienia zasady wyzwania:
1. Na wyzwanie zgłaszamy prace nowe, wcześniej nie publikowane,
2. W pracy należy użyć kolorów ze zdjęcia. Dozwolone są (w minimalnej ilości) biel, czerń i szarość. Inne kolory NIE są dozwolone!!!
3. Podajemy link do posta z pracą, nie do całego bloga.
4. Umieszczamy banerek wyzwania na blogu.

UWAGA! Cenimy Waszą pracę, twórcze zaangażowanie i chęć podzielenia się z nami swoim rękodziełem. Dlatego nie usuwamy z listy zgłoszeń prac, które nie spełniają wyzwaniowych wymagań. Jednak zaznaczamy, iż przygotowane niezgodnie z wytycznymi prace nie będą brane pod uwagę przy głosowaniu ani przy przydzielaniu ewentualnych nagród. Bardzo prosimy więc o zwrócenie na to uwagi.

Na zgłaszanie prac macie czas do 19 marca 2015.

Serdecznie zapraszam do zabawy,1 komentarz:

  1. Do wszystkich zgłaszających prace - pamiętajcie o kolorystyce wyzwania! Używamy tylko kolorów ze zdjęcia z niewielkim dodatkiem bieli, szarości i czerni. Inne kolory NIE są dozwolone!!!

    OdpowiedzUsuń

dziękujemy, że jesteś z nami :) - DT PC

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...