wtorek, 1 października 2013

Witamy nowe DT :D

Witajcie ... wracamy ... z nowymi pomysłami ... nową energia 
ale przede wszystkim nowym składem, który dziś chciałabym 
Wam zaprezentować. Zobaczcie co piszą o sobie dziewczyny:Mam na imię Iwona, ale w sieci posługuję się nickiem Ivy - zdrobnieniem, którym zazwyczaj zwraca się do mnie mój mąż :-) Uwielbiam: podróżować blisko i daleko, czytać książki, eksperymentować w kuchni, wszystko, co ma w sobie czekoladę, gorącą, słodko-gorzką herbatę i wszelkie robótki ręczne :-) Poszukując własnej, kreatywnej pasji zajmowałam się już haftem (krzyżykowym i płaskim), rysowaniem, projektowaniem biżuterii i decoupage, ale najbardziej wciągnął mnie scrapbooking, któremu pozostaję wierna już od kilku lat. Moją ulubioną formą są z pewnością kartki, bo od nich właśnie zaczęła się moja przygoda ze scrapowaniem. Lubię też inne małe formy takie jak tagi czy ATC, ale ostatnio próbuję swoich sił także w layoutach, z różnym skutkiem ;-P Nie mam chyba własnego stylu, ale zdecydowanie uwielbiam warstwy, przeszycia, kwiatki, koronki, dratwę i perełki. Czasem sięgam w swoich pracach po media – tusze distress, crackle accents i farby akrylowe. Moje prace można zobaczyć na moim blogu ---> klik ... Poza tym, że scrapbooking jest moją największą pasją, stał się także moim sposobem na życie. Od dwóch z pomocą mojego męża prowadzę małą firmę Rapakivi, projektuję papiery do scrapbookingu i staram się, by w naszym sklepiku na Klientów czekał naprawdę spory wybór przydasi, w tym moich ukochanych papierowych kwiatków :-)  
Więcej o Ivy możecie przeczytać tu ---> klik ...


Miłośniczka klimatów shabby chic i zapachu lawendy. 
Craftuję od wielu lat i ciągle mam mało ;) Scrapowanie traktuję 
jako przygodę i poznawanie samej siebie. Lubie małe formy.
W projektach staram się łączyć różne techniki.
Scrap, decoupage, florystyka i szycie wypełniają mój świat :)

LilUwielbiam tworzyć i patrzeć jak powstaje coś nowego, dlatego ciągle uczę się nowych technik - do moich ulubionych zaliczam szydełkowanie ( w szczególności małych amigurumi ), frywolitki ( głównie małe, biżuteryjne formy) oraz ceramikę ( tutaj nie ograniczam się w żaden sposób). Zdarza mi się też szyć ale ostatnio bardziej rzeczy potrzebne niż tak dla samej frajdy. Po za rękodziełem fascynuje mnie też fotografia a miłość do postprodukcji to już prawie obsesja. Prywatnie kocham czytać fantasy oraz podróżować z moją Drugą Połówką - wszystko jedno gdzie i na jak długo, zawsze przy okazji też keszuje ;) 

Joanna Orlikowska


Moją pasją jest szkło oraz wszelkiego rodzaju korale i koraliki. Cała historia rozpoczęła się już dość dawno i powoli ewoluowała do etapu, na jakim jestem teraz :) Zaczęło się od zwykłej fascynacji starymi, weneckimi millefiori, po jakimś czasie sama zaczęłam robić biżuterię z dostępnych w Polsce fabrykatów, ale to nie do końca było to, czego szukałam. W końcu zdecydowałam się na kurs lampworkingu w Holandii i od tej pory moje życie kręci się wokół palnika :) W jego płomieniu, z kolorowych szklanych prętów, powstają moje własne korale, często ozdobione kwiatami, żabami, drzewkami, w kształcie kotków czy innych zwierzątek. W ten sposób powstaje moja biżuteria, która daje mi wiele satysfakcji i wreszcie mogę powiedzieć, że znalazłam w życiu swoją drogę :) Poza szkłem od czasu do czasu zajmuję się też innym rękodziełem: robię kartki, albumy, węże szydełkowo-koralikowe, a czasami odnawiam stare meble ;) Kiedy akurat nie pracuję, lubię czytać, podróżować, fotografować, fascynują mnie obce języki i kultury.

Ze starego składu zostaję ja Ki, Konstancja8 i Alexandra ... 
pozdrawiamy serdecznie !!!

3 komentarze:

dziękujemy, że jesteś z nami :) - DT PC

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...