wtorek, 10 maja 2016

Wyzwanie Gościa PC - Polne kwiaty

W tym miesiącu "gościmy" u siebie Joankę Z. - naszą fantastyczną projektantkę, którą możecie poznać z nieco innej strony. O pasji Asi do szycia, pięknych tkanin i naturalnych motywów oraz o innych Jej pasjach i firmie, którą prowadzi możecie poczytać w tym fascynujacym wywiadzie --> klik, klik

Tym, co wyróżnia Joankę Z. spośród innych szyciowych marek jest miłość do roślinnych motywów. W pracach Asi znajdziecie ich całe mnóstwo. Temat wyzwania zaproponowany przez Joankę nie mógł być więc inny:

"Polne kwiaty"Stwórzcie prace inspirowane dzikimi kwiatami, rosnącymi na polach i łąkach. Pełne kolorów, radości i bardzo kwiatowe oczywiście ;)

Ale zanim zabierzecie się za swoje prace, może zainspirujecie się pracami naszego DT.

Joanka Z. stworzyła niepowtarzalną "nerkę":Szaneta przygotowała decoupage'ową bransoletę z makami:Kathinna stworzyła słodkie ciastko z lukrem pomalowanym w polne kwiaty:A ja przygotowałam kartkę z bukietem polnych kwiatów:Zanim zabierzecie się za craftowanie, koniecznie przypomnijcie sobie zasady naszych wyzwań:

1. Na wyzwanie przygotowujemy prace nowe, nie publikowane przed dniem rozpoczęcia wyzwania.
2. Prace powinny być podlinkowane za pomocą "żaby" (podajemy link do posta z pracą na wyzwanie, nie do całego bloga lub link do konkretnej pracy na Waszym profilu na Facebooku, nie do całego profilu).
3. Umieszczamy banerek wyzwania na blogu, wraz z aktywnym linkiem do wyzwaniowego posta. Na profilu na Facebooku, w opisie zdjęcia zgłaszane pracy umieszczamy link do naszego wyzwania.
4. Prace powinny nawiązywać do tematu wyzwania i być zgodne z podanymi wytycznymi.
5. Na przygotowanie prac macie czas do  9 czerwca 2016 r. do północy.

UWAGA! Cenimy Waszą pracę, twórcze zaangażowanie i chęć podzielenia się z nami swoim rękodziełem. Dlatego nie usuwamy z listy zgłoszeń prac, które nie spełniają wyzwaniowych wymagań. Jednak zaznaczamy, iż przygotowane niezgodnie z wytycznymi prace nie będą brane pod uwagę przy głosowaniu ani przy przydzielaniu ewentualnych nagród. Bardzo prosimy więc o zwrócenie na to uwagi.

Na zwycięzcę zabawy czeka nagroda przygotowana przez Joankę Z.

ta oto przecudnej urody "nereczka" :)Zapraszamy do zabawy :)5 komentarzy:

  1. Kurczę, taka fajna nerka do wygrania, szkoda, że nie mogę wziąć udziału :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Ever wanted to get free Twitter Followers?
    Did you know you can get these ON AUTO-PILOT & TOTALLY FREE by registering on Like 4 Like?

    OdpowiedzUsuń

dziękujemy, że jesteś z nami :) - DT PC

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...